sobota, 2 maja 2015

National Scrapbook Day

Dziś Światowy Dzień Scrapbookingu :)
Moja inspiracja to ozdobna ramka
do pokoju scrapowego :)

Ramka przygotowana z materiałów Prima Marketing:

Princess Mia paper 950996 
Seashore- Sea Breeze paper  813574  
Sylvan - Farfalla Butterfly 580377 
Valentina - Alda flowers 581978  
The Archivist 579586 
Coffee Break 576035 
Epiphany paper 15x15 846961 
Something Blue 572761 

Pozdrawiam :)

6 komentarzy:

 1. Piękna! Wspaniale połączenie kolorów i intensywności barw. Do tego jeszcze ta mnogość cudnych detali <3

  Zapraszam serdecznie na bloga i CANDY: www.nozyczkirudej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. NARODOWY DZIEŃ SCRAPBOOK

  Każdego roku w pierwszą sobotę maja, Święto Narodowe Księga Gości jest przestrzegana. Również znany jako Narodowy Dzień Scrapbooking, ten dzień będzie gromadzić tysiące ludzi w całym kraju, aby świętować z partii scrapbooking i dzielić się swoimi talentami z innymi. Scrapbooking sięga 15 wieku.

  Jak na Wikipedii: "Scrapbooking to metoda na ochronę osobistą i rodzinną historię w formie notatniku. Typowe pamiątki obejmują fotografie, mediach drukowanych, oraz dzieła sztuki. Albumy notatniku są często zdobione i często zawierają bogate w dzienniku. Scrapbooking jest powszechnie praktykowane rozrywką w Stanach Zjednoczonych. "

  Scrapbooking to hobby zachowania wspomnień, a jednocześnie zapewnia silną sieć społeczną. "Scrappers", jak się je nazywa, się razem i notatnik w każdym innym domu, lokalnych sklepach notatniku, konwencji, ośrodkach rekolekcyjnych scrapbooking, a nawet poszedł na rejsy. Wspólnie dzielą się poradami i pomysłami i cieszyć się społecznej gniazdka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Very informative, keep posting such good articles, it really helps to know about things.

  OdpowiedzUsuń
 4. NARODOWY DZIEŃ SCRAPBOOK

  Każdego roku w pierwszą sobotę maja, Narodowy Dzień Księga Gości jest przestrzegana. Znany także jako Święto Narodowe Scrapbooking, ten dzień będzie gromadzić tysiące ludzi w całym kraju, aby świętować z partii scrapbooking i dzielić się swoimi talentami z innymi. Scrapbooking sięga 15 wieku.

  Jak na Wikipedii: "Scrapbooking to sposób na zachowanie osobistej i rodzinnej historii w formie notatniku. Typowe pamiątki obejmują fotografie, drukowane media i dzieła sztuki. Albumy notatniku są często zdobione i często zawierają bogate w dzienniku. Scrapbooking jest szeroko praktykowane rozrywką w Stanach Zjednoczonych. "

  Scrapbooking to hobby zachowania wspomnień, a jednocześnie zapewnia silną sieć społeczną. "Scrappers", jak się je nazywa, się razem i notatnik w każdym innym domu, lokalnych sklepach notatniku, konwencji scrapbooking, ośrodkach wypoczynkowych, a nawet poszedł na rejsy. Wspólnie dzielą się poradami i pomysłami i cieszyć się społecznej gniazdka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rhonda zaprasza do przyłączenia się ją wraz z OMFL / HM dystrybutorów, członków i przyjaciół dla Narodowego Scrapbook Day 2015! Kliknij na "dzieje", aby uzyskać ekscytujące nowości od Rhonda, wiele pomysłów, wersje produktów i więcej. Proszę zamieścić swoje nadchodzące wydarzenia NSD (data, miasto, województwo) masz zaplanowane w okresie do końca maja na stronie wydarzenia, abyśmy mogli świętować razem! Uważaj na ciekawych ogłoszeń.

   Gdy Rhonda Anderson, były pień Wspomnienia współzałożyciel, stworzył Narodowy Dzień Księga Gości to szybko urosła do ulubionym wydarzeniem wśród scrapbookers. Wspólnie z naszymi pięknymi naszej pamięci i naszych produktów Wiejskiego doświadczonych dystrybutorów OMFL, jesteśmy przygotowani do przewodzić w hostingu wybitne wydarzenia w całych Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii / Nowej Zelandii. Będziemy oferują produkty, świeże pomysły i ukochane tradycji, że ludzie oczekują od założyciela i sercu branży scrapbooking. Logo OMFL zaprojektowany specjalnie dla KDPW stwierdza nasz potężny wiadomość: Nasze wspomnienia dla Życia - serce i tradycję prowadzenia pamięci. Przyjdź do nas i doświadczyć prawdziwej serce i pasję do swoich zdjęć i opowieści.

   Dodaj swoje wydarzenie tutaj ... listy datę, miejsce i trochę o swoim przypadku NSD od marzec-maj w komentarzach poniżej. Dzielić się ze znajomymi, rodziną i członkami zespołu.

   Usuń