piątek, 18 maja 2012

Warsztaty w Szczecinie


Zapraszam serdecznie wszystkie twórcze Panie
z okolic Szczecina i nie tylko, na wspólne,
weekendowe scrapowanie 16-17 czerwca  do Centrum Hobbystycznego
"Piątek Trzynastego"SOBOTA 10:30 – 15:30 KARTKI PRZESTRZENNE

Podczas warsztatów będę opowiadać o wykorzystywanych przeze mnie technikach w scrapbookingu, doborze kolorów, kompozycji, wyborze odpowiednich materiałów i narzędzi oraz o stosowanych przeze mnie trikach. Każda z uczestniczek warsztatów otrzyma własny zestaw materiałów oraz dodatków niezbędnych do wykonania prac. Podczas warsztatów wykonamy kartki o różnorodnej tematyce a wykonane prace oraz niewykorzystane materiały każda z uczestniczek zabierze ze sobą do domu. Bardzo proszę o zabranie ze sobą na warsztaty nożyczek do precyzyjnego wycinania.
Czas trwania: 5 godzin

SOBOTA 15:30 – 19:30 WYJDŻ POZA RAMY WYORAŻNI – RAMKA NA PODOBRAZIU

Ramka na podobraziu to świetny pomysł na uchwycenie ważnej chwili, idealny prezent dla kogoś bliskiego czy po prostu elegancka dekoracja. Podczas warsztatów każda z uczestniczek otrzyma własny zestaw materiałów niezbędny do wykonania ozdobnej ramki. Proszę o zabranie ze sobą 1-3 zdjęć czarno-białych w formacie nie większym niż 9x13 (mniejszy mile widziany – zdjęcia można wysłać do mnie przed warsztatami w celu obróbki i dostosowania rozmiaru). Proszę również o zabranie ze sobą na warsztaty nożyczek do precyzyjnego wycinania.
Czas trwania: 4 godziny

NIEDZIELA 10:00 – 14:00 MINI ALBUM

Podczas warsztatów zapoznany się z technikami wykorzystywanymi przeze mnie podczas wykonywania mini albumu. Opowiem o tym jak wykonać samodzielnie od podstaw mini-album, świetnie się przy tym bawiąc. Każda z uczestniczek otrzyma materiały do wykonania mini albumu. Proszę o zabranie ze sobą na zajęcia 8-10 zdjęć w formacie 10x15 (zdjęcia można wysłać do mniej przed warsztatami w celu obróbki i dostosowania rozmiaru). Proszę o zabranie ze sobą na zajęcia nożyczek do precyzyjnego wycinania.
Czas trwania: 4 godziny

Podczas warsztatów pracować będziemy na najnowszych kolekcjach UHK Gallery


Jak się można zapisać?

- można osobiście podczas wizyty u nas w sklepie na ul. Ściegiennego 25A
- można telefonicznie - 091 85 116 84 oraz 601 67 23 78
- można mailowo: encza@o2.pl, sklep@piatek13.pl

Zapraszam serdecznie :)

6 komentarzy:

 1. A do Gdańska to kiedy przyjedziesz???

  OdpowiedzUsuń
 2. Spieszę się zapisać, nie spodziewałam się takiej miłej niespodzianki, szczególnie, że do Warszawy nie dam rady przyjechać. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też się zapisałam.
  Dorota

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tez bym chętnie się zapisała. no właśnie kiedy do Gdańska przyjedziesz albo chociaż do 3miasta:D pozdrawiam cieplutko. kartki obłędneeeee

  OdpowiedzUsuń
 5. Do Gdańska? No nie wiem jeszcze nie planowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy w czasie wakacji będą jakieś kursy w stolicy ? :)

  OdpowiedzUsuń