sobota, 2 maja 2015

National Scrapbook Day

Dziś Światowy Dzień Scrapbookingu :)
Moja inspiracja to ozdobna ramka
do pokoju scrapowego :)

Ramka przygotowana z materiałów Prima Marketing:

Princess Mia paper 950996 
Seashore- Sea Breeze paper  813574  
Sylvan - Farfalla Butterfly 580377 
Valentina - Alda flowers 581978  
The Archivist 579586 
Coffee Break 576035 
Epiphany paper 15x15 846961 
Something Blue 572761 

Pozdrawiam :)

15 komentarzy:

 1. Piękna! Wspaniale połączenie kolorów i intensywności barw. Do tego jeszcze ta mnogość cudnych detali <3

  Zapraszam serdecznie na bloga i CANDY: www.nozyczkirudej.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. NARODOWY DZIEŃ SCRAPBOOK

  Każdego roku w pierwszą sobotę maja, Święto Narodowe Księga Gości jest przestrzegana. Również znany jako Narodowy Dzień Scrapbooking, ten dzień będzie gromadzić tysiące ludzi w całym kraju, aby świętować z partii scrapbooking i dzielić się swoimi talentami z innymi. Scrapbooking sięga 15 wieku.

  Jak na Wikipedii: "Scrapbooking to metoda na ochronę osobistą i rodzinną historię w formie notatniku. Typowe pamiątki obejmują fotografie, mediach drukowanych, oraz dzieła sztuki. Albumy notatniku są często zdobione i często zawierają bogate w dzienniku. Scrapbooking jest powszechnie praktykowane rozrywką w Stanach Zjednoczonych. "

  Scrapbooking to hobby zachowania wspomnień, a jednocześnie zapewnia silną sieć społeczną. "Scrappers", jak się je nazywa, się razem i notatnik w każdym innym domu, lokalnych sklepach notatniku, konwencji, ośrodkach rekolekcyjnych scrapbooking, a nawet poszedł na rejsy. Wspólnie dzielą się poradami i pomysłami i cieszyć się społecznej gniazdka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Very informative, keep posting such good articles, it really helps to know about things.

  OdpowiedzUsuń
 4. NARODOWY DZIEŃ SCRAPBOOK

  Każdego roku w pierwszą sobotę maja, Narodowy Dzień Księga Gości jest przestrzegana. Znany także jako Święto Narodowe Scrapbooking, ten dzień będzie gromadzić tysiące ludzi w całym kraju, aby świętować z partii scrapbooking i dzielić się swoimi talentami z innymi. Scrapbooking sięga 15 wieku.

  Jak na Wikipedii: "Scrapbooking to sposób na zachowanie osobistej i rodzinnej historii w formie notatniku. Typowe pamiątki obejmują fotografie, drukowane media i dzieła sztuki. Albumy notatniku są często zdobione i często zawierają bogate w dzienniku. Scrapbooking jest szeroko praktykowane rozrywką w Stanach Zjednoczonych. "

  Scrapbooking to hobby zachowania wspomnień, a jednocześnie zapewnia silną sieć społeczną. "Scrappers", jak się je nazywa, się razem i notatnik w każdym innym domu, lokalnych sklepach notatniku, konwencji scrapbooking, ośrodkach wypoczynkowych, a nawet poszedł na rejsy. Wspólnie dzielą się poradami i pomysłami i cieszyć się społecznej gniazdka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rhonda zaprasza do przyłączenia się ją wraz z OMFL / HM dystrybutorów, członków i przyjaciół dla Narodowego Scrapbook Day 2015! Kliknij na "dzieje", aby uzyskać ekscytujące nowości od Rhonda, wiele pomysłów, wersje produktów i więcej. Proszę zamieścić swoje nadchodzące wydarzenia NSD (data, miasto, województwo) masz zaplanowane w okresie do końca maja na stronie wydarzenia, abyśmy mogli świętować razem! Uważaj na ciekawych ogłoszeń.

   Gdy Rhonda Anderson, były pień Wspomnienia współzałożyciel, stworzył Narodowy Dzień Księga Gości to szybko urosła do ulubionym wydarzeniem wśród scrapbookers. Wspólnie z naszymi pięknymi naszej pamięci i naszych produktów Wiejskiego doświadczonych dystrybutorów OMFL, jesteśmy przygotowani do przewodzić w hostingu wybitne wydarzenia w całych Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii / Nowej Zelandii. Będziemy oferują produkty, świeże pomysły i ukochane tradycji, że ludzie oczekują od założyciela i sercu branży scrapbooking. Logo OMFL zaprojektowany specjalnie dla KDPW stwierdza nasz potężny wiadomość: Nasze wspomnienia dla Życia - serce i tradycję prowadzenia pamięci. Przyjdź do nas i doświadczyć prawdziwej serce i pasję do swoich zdjęć i opowieści.

   Dodaj swoje wydarzenie tutaj ... listy datę, miejsce i trochę o swoim przypadku NSD od marzec-maj w komentarzach poniżej. Dzielić się ze znajomymi, rodziną i członkami zespołu.

   Usuń
 5. You can try to play all game this
  game is good amb poker
  this game is good joker gaming
  this game is good pgslot
  this game is good pgslot
  this game is good sexygame

  OdpowiedzUsuń
 6. MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SCRAPBOOKINGU!
  WITAJCIE PSZCZOŁY!

  Dziś chcę Wam opowiedzieć o jednym cudownym święcie, tym
  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SCRAPBOOKINGU!
  Tak, tak, istnieje!

  MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SCRAPBOOKINGU to oficjalne i istniejące święto na świecie! :)

  Międzynarodowy Dzień Scrapbookingu obchodzony jest zawsze w PIERWSZĄ SOBOTĘ maja w Stanach Zjednoczonych (skąd pochodzi złom) od 1994 roku. W tym roku ten ważny dzień świętujemy 4 maja!

  W Rosji pierwsza wzmianka o scrapbookingu pojawiła się 31 stycznia 2006 roku na forum Osinka. Kilka lat później złomowcy postanowili uczcić ROSYJSKI DZIEŃ ZŁOMU na cześć powstania pierwszego źródła informacji o złomie. Ten dzień to 31 STYCZNIA każdego roku)

  W taki dzień wystarczy ZWOLNIĆ SWÓJ „MŁOT” i jak uzupełnić zapasy złomu i kupić tonę papieru)))
  Byłoby miejsce, w którym można to umieścić)))

  OdpowiedzUsuń
 7. 4 marca co roku w wielu krajach obchodzą Międzynarodowy Dzień branży scrapbookingowej.

  Scrapbooking to ulubiona rozrywka nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Międzynarodowy Dzień Branży Scrapbookingowej obchodzą osoby, które pielęgnują i przechowują swoje wspomnienia w postaci notatek, zdjęć i nie tylko.

  Czym jest scrapbooking? To utrwalanie historii poprzez naklejanie drobnych pamiątek na kartach albumu. Rzeczy takie jak fotografie, grafika, odcinki biletów, koperty, listy – tak wiele można znaleźć na kartach tych fascynujących albumów. Nic dziwnego, że jest to bardzo popularne hobby na całym świecie i nic dziwnego, że ma własne święto!

  OdpowiedzUsuń
 8. Albumy z wycinkami istnieją od dawna, a te, które powstały w minionych stuleciach, mogą nam powiedzieć wiele ekscytujących rzeczy o życiu naszych przodków. Około XV wieku ludzie w Anglii mogli tworzyć tak zwane „zwykłe książki” ze swoich ulubionych listów, cytatów, przepisów i tym podobnych. Zwykły album był świetnym sposobem na podsumowanie wiedzy, a często można w nim znaleźć wiele modlitw, przysłów, wzorów matematycznych i ciekawostek.

  Następnie, w XVI wieku, zaczęły pojawiać się albumy przyjaźni, często zawierające pamiątki z podróży i wypraw z przyjaciółmi, ilustracje czy notatki.

  Na początku XX wieku studenci często wykorzystywali scrapbooking jako sposób na utrwalanie swojego życia. Aparaty fotograficzne i zdjęcia nie były wówczas dostępne, a uczniowie zapisywali swoje zdjęcia lub fragmenty biletów w albumach z wycinkami jako migawki.

  Ponieważ scrapbooking stał się czymś w rodzaju pamiętnika, scrapbooki z minionych wieków mogą dać nam współczesnym ludziom świetne wyobrażenie o tym, jak wyglądało życie w dawnych czasach.

  Notatnik to świetny sposób na kronikowanie rzeczy i wydarzeń, które mają miejsce w Twoim życiu. W epoce nowożytnej zbytnio polegamy na naszych kartach pamięci i telefonach, ale posiadanie czegoś fizycznego do przewijania jest niewątpliwie o wiele bardziej satysfakcjonujące. Dlaczego więc nie zrobić własnego albumu dzisiaj – 4 marca?

  Możesz przykleić odcinki biletów, reklamy z koncertów, na których byłeś, nawet etykiety butelek piwa, które Twoim zdaniem dobrze wyglądają, wycinki z czasopism, które przykują Twoją uwagę.

  Może nawet zaangażujesz w to całą swoją rodzinę i stworzysz swój rodzinny album z wycinkami dla przyszłych pokoleń? Cóż, z przyczyny?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziś, w pierwszą sobotę maja, świat obchodzi Międzynarodowy Dzień Scrapbookingu!

  Dziewczyny! Gratuluję wszystkim wspaniałych wakacji! Życzę Wam, abyście zawsze mieli dużo ciekawych pomysłów, żeby sklepy miały wszystkie niezbędne materiały do ​​ich realizacji, a pieniądze w portfelu! Życzę również dobrych klientów, opinii od przyjaciół i aprobaty od krewnych!

  Proponuję uczcić to święto szokującym złomowaniem!

  OdpowiedzUsuń
 10. Prawie Międzynarodowy Dzień Scrapbookingu
  Dziewczyny, witaj! Nadal mamy napięte relacje z Czasem: nie mam czasu na cokolwiek i to w żaden sposób nie zwolni. A wraz z nadejściem ciepła i lata jeszcze więcej tego czasu upłynie na świeżym powietrzu, więc hamowanie zdarza się tylko na blogach :)) Ale zebrałem się i napisałem pięć punktów, którymi chciałem się podzielić na NSD!

  1. Niektóre z nowych przejęć
  2. Coś nowego w sposobie przechowywania
  3. Kawałek tymczasowego siedliska
  4. Dotrzymanie wieloletniej obietnicy
  5. I nowa strona!
  (nie, nie podniosłem rymu :))

  Przez długi czas nie przychodziłem tylko pogadać, dlatego chciałem porozmawiać z NSD o wszystkim naraz. Wybrałem dla siebie pięć punktów i w skrócie (dzisiaj nadal sadzę kwietnik) chciałem się rozwodzić nad każdym z nich - a jeśli któryś z Was zauważył w tym coś pożytecznego. Uwielbiam też czytać i oglądać, co dzieje się „za kulisami” z innymi :))

  1. Niektóre z nowych przejęć

  Od dwóch lat używam dużej trymera CARL, bardzo dobrej jakości, który podarował mi mój mąż (tak, też się zdarza :)). To była moja bardzo cenna i niezastąpiona rzecz! Ale… w każdej rzeczy i w każdym biznesie jest minus. A tutaj minusem był jego rozmiar. Jest to bardzo wygodne do pracy na stronach, ale kiedy robisz pocztówki i ciągle wycinasz bardzo małe kawałki papieru, chciałem mieć coś wygodniejszego.

  Zaryzykowałem więc i kupiłem sobie zupełnie mały biały trymer od Fiskars. Przede wszystkim wątpiłem w jego jakość, bo jest bardzo mały i bardzo lekki, ale jestem w 100% zadowolony z jakości! Teraz używam go do PL i pocztówek.

  A największym plusem jest to, że jego konstrukcja jest podobna do nożyczek, co oznacza, że ​​nie trzeba wymieniać żadnych części zamiennych! A ja lubię w tym równy kąt, bo kiedyś już kiedyś wśród scrapbookerów powiedzieliśmy, że nie ma równych kątów :))

  2. Coś nowego w sposobie przechowywania

  Od dawna trzymam swoje pocztówki w białych pudełkach. Mam je podzielone tematycznie, aby później łatwo znaleźć to, czego potrzebujesz. Uwielbiam to, że rozmiar tych pudełek bardzo dobrze komponuje się z pocztówkami. A dla moich pocztówek, myślę, że standardowy rozmiar to 6,25x4,25. Czemu? Bo wtedy każdy arkusz papieru 12x12 można pociąć na sześć równych kawałków 4x6, co jest dokładnym rozmiarem dla pierwszej warstwy na karcie. To ma swoje oszczędności :))

  Ale, jak powiedziałem, każdy biznes ma swoje wady. I choć w tym przypadku samo pudełko nie ma z tym nic wspólnego, to minusem jest to, że bez względu na to, jak ładnie te pocztówki tam stały, czasami zdarza się, że gdzieś załamuje się róg, gdy ktoś za szybko przeszukuje wśród nich najodpowiedniejsze jedną, czyli wyciągając jedną pocztówkę, możesz zaczepić drugą i oderwać na niej kokardkę...

  Tak więc ostatnio znalazłam bardzo odpowiednie torby, idealny rozmiar na pocztówkę! Teraz trzymane są w tych samych pudełkach, ale także w pojedynczych torebkach.

  Sprzedawane są w paczce po 50 sztuk i kosztują tylko cztery dolary, ale z kuponem kupiłam sobie dwa razy za 2 dolary! Niech to nie będzie duża zmiana, ale bardzo się cieszę, że teraz są większe szanse na zachowanie pocztówki w oryginalnym stanie :)) Najsmutniejsze jest to, że po jakimś czasie trzeba coś w niej wkleić lub nawet zmienić podstawa (tak, absolutnie nie mogę znieść zagiętych rogów, a już dwa lub trzy razy musiałem przeszczepić pocztówkę w nowe miejsce)

  Obiecała pokazać ci kilka pocztówek „To nie może być prostsze”, które zrobiłem na zamówienie w zeszłym tygodniu. Na przykład sfotografowałem je w tych samych torbach. W tej formie nawet dawanie ludziom jest przyjemniejsze :))

  OdpowiedzUsuń
 11. 3. Kawałek tymczasowego siedliska

  Jak wiecie, całkiem niedawno musieliśmy chwilowo zamieniać pokoje ze starszymi dziewczynami, aby być bliżej młodszych, więc musiałem też przesunąć swój kącik. O zawodowcach i księżycach?

  Jedynym minusem jest to, że jest teraz dalej - na drugim piętrze, a teraz nie mogę jednocześnie "ugotować owsianki" i zrobić pocztówki :)) A głównym plusem jest prawdopodobnie to, że tutaj jest jaśniej. Latem pod oknem naszego pokoju kwitną brzozy iw pokoju robi się dużo ciemniej, a na drugim piętrze okna są wolne! To wiele dla mnie znaczy! Potrzebuję naturalnego światła, takiego jak powietrze!

  Mamy ten pokój o zupełnie niezrozumiałej figurze (chciałabym zobaczyć tego, który wymyślił tę aranżację) iw jednym rogu jest „szafa otwarta” z półkami. Tutaj mam papier kodowany kolorami i inne materiały odpadowe.

  OdpowiedzUsuń
 12. A co tutaj bez moich głównych asystentów? Zawsze są ze mną :)

  4. Dotrzymanie wieloletniej obietnicy

  Możesz napisać cokolwiek pod tą pozycją! Przecież często obiecuję wszystko, ale nie zawsze mogę to spełnić na czas :)) Ale niech to będzie kilka słów o PL dzisiaj. Kilka słów, bo to bardzo obszerny temat, o którym chciałbym poruszyć w osobnym poście. Rzućmy okiem na sam album i jedną w nim stronę…

  Muszę przyznać, że na polu PL jestem absolutnym minimalistą! Lubię patrzeć, jak inni dekorują swoje albumy, lubię różne style, zgadzam się, że dobrze wyglądają - ale jeśli chodzi o mój album, przeszkadza mi nawet najmniejsza naklejka!

  Powodów tego jest kilka, a jednym z nich jest to, że nie zostawiłem projektu poszczególnych stron, a żeby ciągnąć obie, to nie będzie czasu na życie :)) Ważne jest dla mnie, aby mieć album ze zdjęciami roku, ale na wszystko nie mam wystarczająco dużo czasu na nagrywanie i szczegóły, więc trzymam go w absolutnie prostym stylu: „Zdjęcie i Katrochka. Kropka”.

  To jest odwrócenie od miesiąca marca. Nie zdążyłem jeszcze policzyć tygodni i zrobić niezbędnych notatek, chociaż najczęściej robię małe notatki od razu na zdjęciu. Oszczędza to czas w montażu rozkładówek.

  OdpowiedzUsuń
 13. 5. Nowa strona.

  A tutaj oszukałem :)) Naprawdę miałem zamiar zrobić nową stronę do jednego z wyzwań, ale nie wyszło. A dzisiaj wyszła kolejna strona, którą zrobiłem dla bloga Echo Park Paper, więc na tym poprzestaniemy :))

  Użyłem jednego z moich ulubionych zestawów papieru tegorocznego „Summer Fun”. Nie mogę nazwać tego planem na lato, ale chciałem odnotować kilka rzeczy, których pod koniec zeszłorocznego lata żałowaliśmy :)) Chociaż… lato nigdy nie wystarcza i nieważne jak długo odpoczywasz , pod koniec lata na pewno przypomnisz sobie na co nie miałeś czasu :))

  Coraz bardziej podoba mi się połączenie niebieskiego i różowego. A projekt strony zaczął się od trzech kart z kartki papieru z kartami 3x4. Kiedyś miałem moda, jeśli nie mogę kupić całego zestawu, to często ten konkretny arkusz trafiał do koszyka :))

  Użyłem jednego z Mini Paper Fans, ale aby nie tworzył dużej objętości zdjąłem taśmę piankową od spodu i przykleiłem ją do strony za pomocą kropki kleju.

  Cóż, to wszystko na dzisiaj. Dziękuję wszystkim, którzy przeczytali do końca! Ciekawe, który punkt wydawał się Wam mniej nudny?)) I byłoby też super, gdyby teraz ktoś z Was powtórzył te punkty na swoim blogu... Jeśli ktoś ma odwagę, zadzwoń, na pewno przyjadę!

  Życzę miłego dnia i wspaniałego nastroju! Do zobaczenia wkrótce!

  OdpowiedzUsuń